Водостічні системи

Водостічні системи

Водостічні системи (водостоки) призначені для збору з поверхні покрівлі води та її подальшого відведення. Гарний водостік збереже фундамент, вимощення та фасад будівлі в відмінному стані протягом багатьох років.

Асортимент водостічних систем

Ми пропонуємо тільки перевірені водостічні системи, найкращим чином суміщені з усіма покрівельними матеріалами для скатних й плоских дахів. Ціни й гарантія від офіційного представника в м. Запоріжжя та оптимальний асортимент, зібраний на основі багаторічного досвіду продажів водостічних систем.

Пластикові водостічні системи

Пластиковий водостік виготовляється з якісного ПВХ (полівінілхлориду) зі спеціальним полімерним покриттям. Не піддається корозії, значно легший, створює менше шуму й коштує дешевше.

переглянути

Металеві водостічні системи

Найбільш розповсюджений різновид водостічних систем. Більш міцні та стійкі до перепаду температур.

переглянути

Водостік для плоских дахів

Інноваційна модульна система «Galeco Flat Roofs» призначена для ефективного водовідведення з плоских дахів.

переглянути

Водостічні системи
де купити

Водостічні системи від провідних світових виробників в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника у регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальний водостік.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно виконані роботи з монтажу водостічних систем.

Якість із гарантією

Є офіційним представником GALECO, PROFiL, RAINWAY в регіоні та надаємо письмову гарантію від заводу-виробника.

Реальний асортимент

Водостоки на будь-який смак лише від перевірених часом виробників та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Водостічні системи
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна на водостічні системи (водостік) не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Що таке водостік

Невід’ємною частиною будь-якого фасаду є водостічна система (водостік). Основне її призначення полягає в зборі з поверхні покрівлі води та її подальшому відведенні. Завдяки водостокам фундамент, вимощення та фасад будівлі зберігається у відмінному стані протягом багатьох років.

На будівельному ринку існує досить багато різноманітних систем для організації стоку води. Їх основна відмінність полягає в матеріалах, що застосовуються під час виробництва. В наш час, водостічні системи виготовляються з ПВХ або металу. В свою чергу, металеві водостоки бувають мідними та з оцинкованої сталі.

Пластиковий водостік

Найбільшою популярністю, в останні роки, користуються пластикові водостоки. Сучасні моделі виготовлені з якісного ПВХ та вкриті захисним полімерним покриттям, є більш довговічними та набагато привабливіші зовні. До того ж, вони не піддаються корозії та їх легко встановлювати.

Металевий водостік

Класичний металевий водостік вирізняється міцністю, довговічністю та відмінною стійкістю до коливань температур, що є надзвичайно важливим показником. Має вишуканий та привабливий зовнішній вигляд, особливо виготовлений з міді.

Звертайте увагу

Купуючи водостічні системи, в першу чергу, необхідно приділити увагу якості матеріалу. Віддавайте перевагу відомим виробникам та наявності письмової гарантії. Але й про дизайн забувати не варто. Водостічна система є незамінним зовнішнім елементом будівлі, то ж повинна поєднуватися з архітектурним стилем споруди та вдало доповнювати її.