Пластикові водостічні системи

Пластикові водостічні системи

Пластиковий водостік є сучасними різновидом систем водовідведення. Виготовляється зі спеціального ПВХ з підвищеною міцністю, стійкістю до УФ-випромінювання й більшості агресивних речовин, присутніх в дощовій воді.

Пластикові водостоки GALECO

Пластикові водостічні системи GALECO, виготовлені з високоякісного ПВХ, вирізняються високою механічною міцністю, стійкістю до корозії, УФ-випромінювання й більшості агресивних речовин, а також різноманіттям кронштейнів та кольорів для будь-якого типу покрівлі.

переглянути

Пластикові водостоки PROFiL

Пластикові системи водовідведення PROFiL мають підвищену механічну міцність, хімічну стійкість та невелику вагу. Витримують значні навантаження у вигляді зливових дощів влітку та намерзання льоду взимку, можуть використовуватися за температури від -50°С до +60°С.

переглянути

Пластикові водостоки
де купити

Пластикові водостічні системи від провідних світових виробників (GALECO, PROFiL, RAINWAY) в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника в регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальний водостік.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно виконані роботи з монтажу пластикових водостічних систем.

Якість із гарантією

Є офіційним представником GALECO, PROFiL та RAINWAY в регіоні та надаємо письмову гарантію від заводу-виробника.

Реальний асортимент

Пластикові системи водовідведення на будь-який смак лише від перевірених часом виробників та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

пластикові водостічні системи
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна на пластикові водостічні системи GALECO, PROFiL, RAINWAY не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Переваги пластикових водостоків

В якості сировини для виробництва пластикових водостічних систем використовують полівінілхлорид (ПВХ). Такий водостік, за своїми фізичними властивостями, не лише мало у чому поступається металевим , але й, у багато чому, перевершує їх.

  • Мають невелику вагу, завдяки чому водостік, майже, не створює навантаження на конструкцію даху, а також спрощується транспортування й монтаж.
  • Пластикові водостоки добре поглинають звуки, забезпечуючи комфортний рівень шуму навіть при інтенсивній зливі.
  • Вирізняються більш привабливими цінами.
  • Пластикові водостічні системи не потребують захисту від корозії та стійкі до більшості агресивних речовин, присутніх в дощовій воді.