Водостік металевий

Водостік металевий

Найбільш розповсюджений різновид водостічних систем, що забезпечує тривале безперебійне відведення дощової й талої води. Стійкий до перепаду температур та витримує значні льодові й снігові навантаження.

Водостік GALECO

Водостік металевий виробництва «GALECO RAINWATER TECHNOLOGY» – сучасний продукт з якісної оцинкованої сталі та органічним покриттям. Вирізняється чотирма шарами захисного покриттям та характерною формою жолоба, із загнутими всередину краями, що запобігає переливу води.

переглянути

Водостік ZAMBELLI

Металеві водостоки ZAMBELLI, відомого однойменного німецького виробника, належать до найбільш популярних систем водовідведення в країнах ЄС. Компанія пропонує найширшу лінійку водостічних систем, виготовлених з різноманітних металів (міді, цинку, алюмінію, оцинкованої та нержавіючої сталі тощо).

переглянути

Водостік металевий
де купити

Водостік металевий, від одного з провідних світових виробників (GALECO, ZAMBELLI), в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника в регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальний водостік.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно виконані роботи з монтажу водостічних систем.

Якість із гарантією

Є офіційним представником GALECO й ZAMBELLI в регіоні та надаємо письмову гарантію від заводу-виробника.

Реальний асортимент

Водостоки на будь-який смак лише від перевірених часом виробників та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Водостік металевий
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна на металеві водостічні системи не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Переваги металевих водостоків

На сьогодні існує декілька, в залежності від матеріалу, різновидів водостічних систем з металевого профілю. Металеві оцинковані або оцинковані та вкриті полімерним покриттям (фарбуванням) є найбільш розповсюдженими. Крім них, існують водостоки з нержавіючої сталі, а також мідні, алюмінієві, титан-цинкові системи відведення води.

Перевагами металевих водостоків, у порівнянні з пластиковими, є: морозостійкість, що дозволяє використовувати їх в будь-яких кліматичних поясах, пожежобезпечність, довговічність (за винятком звичайних оцинкованих), а також міцність, що дозволяє їм краще витримувати льодове й снігове навантаження та механічні пошкодження.