Вініловий сайдинг

Вініловий сайдинг

Сучасний матеріал для оздоблення фасаду, виконаний у вигляді окремих панелей з ПВХ, що з’єднуються між собою. Вініловий сайдинг більш довговічний ніж класичний дерев’яний, не потребує догляду та простий в монтажі.

Cайдинг VOX MAX-3

Вініловий сайдинг VOX Max-3 (Вокс Макс-3) – сучасний інноваційний матеріал для облицювання фасаду. Тришарові вінілові панелі класичної форми з дивовижною точністю імітують фактуру й відтінки натуральної деревини. Матеріал вирізняється підвищеною міцністю та стійкістю кольорів, що надає можливість використовувати його для оздоблення будинків навіть у регіонах з екстремальними умовами навколишнього середовища. Якість сайдингу VOX MAX-3 підтверджує 50-річна(!) гарантія заводу-виробника.

переглянути

Сайдинг FASIDING

Сайдинг FASIDING (Фасайдінг) гарний та зручний в монтажі й обслуговуванні оздоблювальний матеріал, вирізняється широким розмаїттям форм й відтінків панелей, а також чудовим співвідношенням ціни та якості.

переглянути

Сайдинг BORYSZEW

Сайдинг BORYSZEW (Боришев) – економний якісний матеріал, чудове рішення для оздоблення стін веранд та прибудов в заміських будинках.

переглянути

Вініловий сайдинг
де купити

Вініловий сайдинг від провідних світових виробників в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника в регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальну продукцію.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно виконані роботи з монтажу.

Якість із гарантією

Є офіційним представником FASAIDING, VOX MAX-3, BORYSZEW в регіоні та надаємо письмову гарантію від заводу-виробника.

Реальний асортимент

Оздоблювальні матеріали на будь-який смак лише від перевірених часом виробників та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Вініловий сайдинг
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу на те, що вказана роздрібна ціна на матеріали для фасаду не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір Вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Що таке вініловий сайдинг

Оздоблення фасаду – важливий етап будівництва. Від нього залежить не лише зовнішній вигляд, але й довговічність стін та комфортні умови в приміщенні. Одним з найбільш популярних матеріалів для оздоблення фасаду є сайдинг.

Сайдингом називають різновид оздоблювального матеріалу у вигляді окремих дошок або панелей, що скріплюються між собою. Його виробляють з дерева, металу та, навіть, цементу, але найбільшою популярністю користується вініловий сайдинг. виготовлені шляхом екструзії ПВХ. Перші подібні вироби були виготовлені в США, в п’ятдесятих роках минулого століття. У наш час сайдинг успішно застосовується як для обробки нових будівель, так і реконструкції старих будинків.

Сайдинг може бути як з гладкою, так і з рельєфною поверхнею. А в залежності від свого профілю, він поділяється на наступні типи:

 • «ялинка» імітує класичний сайдинг, а саме, оздоблення стіни дерев’яними дошками, що стикуються внапуск;
 • «дошка корабельна» імітує спосіб укладання дощок зі скошеною краєм (для кращого стоку води), як при будівництві дерев’яного судна;
 • «блок-хаус» імітує оздоблення фасаду дерев’яними колодами, подібного до стін дерев’яного зрубу;
 • «вагонка» імітує оздоблення класичною дерев’яною вагонкою.

На міцність вінілового сайдингу не впливають ані текстура матеріалу, ані форма його профілю.

Переваги вінілового сайдингу

 • Вдале поєднання міцності та еластичності.
 • Легкий матеріал, що легко доправляти, зберігати та встановлювати.
 • Добре поглинає звуки, забезпечуючи комфортний рівень шуму навіть при інтенсивній зливі.
 • Не потребує захисту від плісняви, шкідників чи корозії, стійкий до більшості агресивних речовин, присутніх в дощовій воді.
 • У випадку пошкодження однієї або декількох панелей, вони з легкістю замінюється новими.
 • Широкі декоративні можливості.
 • ПВХ – надзвичайно довговічний матеріал, що широко використовується для оздоблення фасаду.
 • Доступна ціна приємно здивує споживачів з різними фінансовими можливостями.