Вікна та світлопрозорі конструкції

Віконні конструкції

Вікна належать до важливих складових будь-якої будівлі чи споруди, відіграючи значну роль в освітленні та вентиляції приміщення. Можуть бути частиною стінової або покрівельної конструкції.

Металопластикові вікна

Металопластикові вікна – найкраще поєднання експлуатаційні можливостей з доступними цінами. Виготовляються з ПВХ-профілю армованого сталевим каркасом, що надає їм міцності.

переглянути

Алюмінієві вікна

Профіль з алюмінію, поєднуючи надзвичайну легкість з підвищеною міцністю, надає змогу виготовити найрізноманітніші, за формою й розміром, елегантні конструкції.

переглянути

Безрамне скління

Безрамне скління надає змогу позбутися перегородок та рам, що візуально розширить простір, збільшить кількість природного світла в приміщенні та поліпшить огляд.

переглянути

Мансардні вікна

Мансардні вікна встановлюються на даху горищного приміщення (мансарди) та вирізняються здатністю витримувати такі ж серйозні навантаження, що й дах будівлі.

переглянути

вікна й двері
де купити

Замовляйте металопластикові й алюмінієві вікна, балконні блоки та системи безрамного скління в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника виробників в регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальну продукцію з гарантією.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно, згідно ДСТУ, виконані роботи з монтажу вікон та скління балкону, тераси чи бесідки.

Якість із гарантією

Є офіційним представником провідних виробників в регіоні та надаємо письмову гарантію.

Реальний асортимент

Віконні та дверні конструкції найрізноманітніших конфігурацій й кольорів у найкоротший термін.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

віконні конструкції
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки та конфігурацію вікна, Ви можете зв’язавшись з нами. Ми прорахуємо варіант ваших вікон в найкоротші строки. Послуга абсолютно БЕЗКОШТОВНА й ні до чого вас не зобов’язує.

порахувати вікна

Конструкція вікон

Віконний профіль

Профіль є каркасом та основним елементом класичної віконної конструкції. В залежності від матеріалу, сучасні профільні системи поділяються на металопластикові (ПВХ), алюмінієві, дерев’яні або комбіновані. Матеріал профілю та його якість, безпосередньо, впливають на тривалість експлуатації та міцність віконної конструкції.

Склопакети для вікна

Більшу частину будь-яких вікон займає скляна складова. Сучасні конструкції, зазвичай, комплектуються склопакетами, а не звичайним листовим склом. Саме ізоляційні властивості склопакета визначають енергозберігаючі, шумоізоляційні та сонцезахисні показники всієї віконної конструкції. Склопакети поділяються на звичайні, енергозберігаючі, сонцезахисні, мультифункціональні, а в залежності від кількості скляних полотен – на однокамерні та двокамерні.

Віконна фурнітура

До фурнітури відносять комплект допоміжних деталей й механізмів (петлі, замки, запори, ущільнювачі, ручки тощо). Фурнітура з’єднує інші елементи віконної конструкції та визначає функціональність вікна, надаючи можливість відкривати, закривати та блокувати стулки, фіксувати їх положення, регулювати щільність прилягання тощо. Сучасне вікно є, доволі, важкою конструкцію, що регулярно піддається різноманітним навантаженням. Тому від якості фурнітури залежить не лише зручність, а й тривалість експлуатації усієї віконної конструкції.