Алюмінієві вікна REYNAERS

Алюмінієві вікна REYNAERS

Бельгійська компанія REYNAERS ALUMINIUM належить до провідних виробників сучасних та надійних алюмінієвих конструкцій, що відповідають усім жорстким вимогам безпеки, енергоефективності та комфорту.

Алюмінієві вікна
Reynaers CS 77

Алюмінієві вікна REYNAERS Concept System 77 з оптимальним рівнем безпеки та комфорту, мають чіткий мінімалістичний вигляд, що придатний для всіх архітектурних стилів.

 • монтажна ширина (рама/стулка): 68/77 мм.
 • тип системи: тепла
 • склопакет: до 52 мм.

Чудовий вибір для великих проектів, де співвідношення ціни та експлуатаційних показників має вирішальне значення.

Алюмінієві вікна REYNAERS CS 77
Алюмінієві вікна REYNAERS MasterLine 8

Алюмінієві вікна
Reynaers ML 8

Алюмінієві вікна REYNAERS MasterLine 8 з покращеним рівнем енергоефективності, безпеки та комфорту, а також різноманіттям конструктивних можливостей

 • монтажна ширина (рама/стулка): 77/87 мм.
 • тип системи: тепла
 • склопакет: до 72 мм.

Широкий вибір типів відкриття, варіантів дизайну для використання в будь-якому архітектурному стилі.

Розсувні системи
Reynaers CP 130

Алюмінієві розсувні системи REYNAERS Concept Patio® 130 – естетичні та функціональні конструкції розсувного або підйомно-розсувного типу, що мають оптимальний рівень енергоефективності та безпеки.

 • макс. розмір стулки: 2700*2700 мм.
 • тип системи: тепла
 • склопакет: до 43 мм.

Є моделі з низьким порогом, з кутовим та іншими варіантами відкривання.

Розсувні системи Reynaers CP 130
Розсувні системи Reynaers CP 155

Розсувні системи
Reynaers CP 155

Першокласні алюмінієві розсувні конструкції REYNAERS Concept Patio® 155 з підвищеною енергоефективністю призначені для створення вишуканих та максимально великих скляних поверхонь.

 • макс. розмір стулки: 2700*3000 мм.
 • тип системи: тепла
 • склопакет: до 52 мм.

Є моделі з низьким порогом, різноманітними варіантами закривання, а також є можливість встановлення автоматичного приводу для відкривання.

алюмінієві вікна REYNAERS
де купити

Замовляйте алюмінієві вікна та розсувні системи REYNAERS в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника заводу-виробника в регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальну продукцію з гарантією.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно, згідно ДСТУ, виконані роботи з монтажу алюмінієвих конструкцій.

Якість із гарантією

Є офіційним представником виробника алюмінієвих конструкцій REYNAERS в регіоні та надаємо письмову гарантію.

Реальний асортимент

Найрізноманітніші конфігурації віконних та розсувних систем у найкоротший термін.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

алюмінієві вікна REYNAERS
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір Вашої знижки та конфігурацію вікна чи розсувної системи, Ви можете зв’язавшись з нами. Ми прорахуємо варіант Вашої конструкції в найкоротші строки. Послуга абсолютно БЕЗКОШТОВНА й ні до чого вас не зобов’язує.

порахувати вікна

Переваги

 • REYNAERS ALUMINIUM є провідною європейською компанією, що спеціалізується на розробці сучасних високоякісних профільних систем з алюмінію для вікон, дверей, розсувних конструкцій, фасадів та сонцезахисних систем. Заснована в 1965 році, компанія має філіали у понад 40 країнах світу, здійснюючи експорт продукції власного виробництва у більш ніж 70 країн на 5 континентах.
 • Завдяки суворим перевіркам якості, кожна конструкція REYNAERS відповідає усім технічним вимогам, що підтверджує 10-річна гарантія на алюміній, покриття та ізоляцію.
 • Міцна та добре прорахована конструкція профільних систем надає змогу створити вікна з надзвичайно великими стулками та різноманітними варіантами їх відчинення.
 • Надійні конструкції REYNAERS, що здатні витримувати всі можливі несприятливі умови навколишнього середовища, поєднують відмінні показники безпеки, комфорту та енергоефективності, не обмежуючи свободу проектування.
 • Понад 450 варіантів декорування поверхні: усі матові й глянцеві RAL-кольори, металічна чи анодована поверхня на вибір та, особливе, стійке до подряпин покриття Coatex, що потребує незначного догляду. За потреби, алюмінієві вікна REYNAERS можуть отримати реалістичну текстуру деревини. Якість та екологічність відповідають вимогам американського стандарту AAMA та європейського стандарту Qualicoat.