Металопластикові вікна

Металопластикові вікна

Вікна з ПВХ є найбільш оптимальним рішенням як для скління новобудови, так і в якості заміни старим дерев’яним вікнам. Поєднують чудові експлуатаційні можливості з доступною ціною.

Металопластикові вікна
профільні системи

Металопластикові вікна належать до сучасних світлопрозорих конструкцій та виготовляються з ПВХ-профілю армованого сталевим каркасом у якості внутрішньої основи, що надає жорсткості та міцності конструкції.

Вікна WDS

Металопластикові вікна WDS – дійсно, якісний український продукт, що створений з урахуванням особливостей нашого клімату та зберігає свої показники протягом усього строку служби.

переглянути

Вікна ALUPLAST

Заснована в 1982 році німецька компанія ALUPLAST належить до провідних виробників металопластикових віконних й дверних конструкцій та має розвинену мережу представництв по всьому світу.

переглянути

Вікна REHAU

Німецький виробник REHAU пропонує профільні системи для металопластикових вікон в широкому ціновому діапазоні, що задовольнить споживачів з різними фінансовими можливостями.

переглянути

Вікна SALAMANDER

SALAMANDER – вікна преміум-класу, що користуються популярністю в усьому світі. Мають вишуканий дизайн та відповідають всім вимогам до енергоефективності, комфорту й безпеки.

переглянути

Вікна металопластикові
фурнітура

Довговічність металопластикового вікна, функціональні характеристики та можливість подальшої модернізації, насамперед, залежать від фурнітури, що була використана для його виробництва. Зважаючи на це, ми пропонуємо лише конструкції, що були виготовлені з сертифікованої й перевіреної часом фурнітури.

Фурнітура MACO

Австрійська фурнітура для вікон MACO – якісна європейська продукція, що вирізняється особливою міцністю та можливістю, за необхідності, модернізувати вже готове вікно.

переглянути

Фурнітура AXOR

Українська компанія AXOR INDUSTRY виробляє сучасну надійну фурнітуру для металопластикових вікон, яка вирізняється гарним співвідношенням ціни та якості.

переглянути

Металопластикові вікна
де купити

Металопластикові вікна «від виробника» в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника в регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальну продукцію з гарантією.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно, згідно ДСТУ, виконані роботи з монтажу металопластикових вікон.

Якість із гарантією

Є офіційним представником виробників в регіоні та надаємо письмову гарантію.

Реальний асортимент

Асортимент на будь-який смак від перевірених часом виробників та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Металопластикові вікна
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами. Ми прорахуємо варіант ваших вікон в найкоротші строки. Послуга абсолютно БЕЗКОШТОВНА й ні до чого вас не зобов’язує.

порахувати вікна

Переваги

  • Встановлення вікон з гарними показниками енергоефективності сприяє скороченню витрат на опалення або кондиціонування та забезпечить комфортний клімат у приміщенні.
  • Вікна металопластикові значно доступніші для споживачів, ніж алюмінієві або дерев’яні.
  • Добре захищають приміщення від сторонніх вуличних шумів.
  • Легко обслуговувати та зручно користуватися.
  • Виготовляються із спеціального ПВХ, що не підтримує горіння.
  • Прослужать 15-20 років не створюючи незручностей та зберігши зовнішню привабливість.