Мансардні вікна

Мансардні вікна

Мансардні вікна, що встановлюються на даху горищного приміщення (мансарди), вирізняються здатністю витримувати такі ж навантаження, що й дах будівлі.

Вікна VELUX

Перші мансардні вікна VELUX (Велюкс) було розроблено понад 60 років тому. Протягом цього часу виробник продовжував вдосконалювати технології. На сьогодні, кожне вікно VELUX – зразок надійної та ергономічної конструкції із сучасним дизайном.

Вікна ROTO

Німецький концерн «Roto» (Рото) є одним з провідних виробників мансардних вікон та покрівельних аксесуарів, що застосовуються для освітлення, вентилювання мансард та виходу на дах. Вікна ROTO існують в дерев’яному та пластиковому виконанні.

Мансардні вікна
де купити

Мансардні вікна ROTO (Рото) та VELUX (Велюкс) в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника у регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальні якісні матеріали.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року, отримали величезний досвід, тому надамо професійну консультацію та якісно виконаємо роботи з монтажу мансардних вікон.

Якість із гарантією

Є офіційним представником ROTO (Рото) та VELUX (Велюкс) у регіоні та надаємо письмову гарантію від заводу-виробника.

Реальний асортимент

Повний асортимент мансардних вікон ROTO (Рото) та VELUX (Велюкс) на будь-який смак та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Мансардні вікна
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна на мансардні вікна ROTO (Рото) та VELUX (Велюкс) не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.