Алюмінієві вікна

Алюмінієві вікна

Алюмінієвий профіль поєднує у собі неперевершену легкість з підвищеною міцністю, надаючи можливість виготовляти найрізноманітніші, за формою й розміром, віконні та розсувні конструкції з вишуканими сучасним зовнішнім виглядом.

Алюмінієві вікна
профільні системи

Алюмінієві вікна та розсувні конструкції створюють використовуючи сучасні профільні системи зі спеціального алюмінієвого сплаву.

З огляду на те, що чистий алюміній є, доволі, м’яким матеріалом, до нього додають домішки кремнію та магнію. Таке поєднання надає матеріалу міцності й жорсткості, не позначаючись на його легкості, що надає можливість виготовляти стулки будь-якої форми та, майже, будь-яких розмірів.

За конструктивними можливостями системи з алюмінієвого профілю значно випереджають не лише дерев’яні, а й металопластикові вікна.

Алюмінієві вікна ALUMIL

Грецька компанія ALUMIL S.A. належить до найбільших акредитованих постачальників алюмінієвих систем для архітектурного будівництва в Європі. Алюмінієві вікна та розсувні конструкції ALUMIL вирізняються високою якістю та широкими архітектурними можливостями.

переглянути

Алюмінієві вікна ALUPROF

Компанія «ALUPROF SA» – один з провідних виробників алюмінієвих систем в Європі, що використовують для виготовлення вікон, дверей та внутрішніх перегородок високої якості та з найрізноманітнішою функціональністю.

переглянути

Алюмінієві вікна REYNAERS

Бельгійська компанія REYNAERS ALUMINIUM належить до провідних виробників надійних систем з алюмінію для вікон, дверей, фасадів, розсувних конструкцій, сонцезахисних систем.

переглянути

Алюмінієві вікна ALUTECH

Алюмінієві конструкції від одного з провідних виробників профільних систем на території СНД компанії АЛЮТЕХ.

переглянути

Алюмінієві вікна KMD

Алюмінієві профільні системи KMD виготовляються компанією KMD FAСADE SOLUTIONS, провідним вітчизняним виробником систем фасадного скління.

переглянути

алюмінієві вікна
де купити

Замовляйте алюмінієві вікна та розсувні системи ALUMIL, REYNAERS, ALUPROF, KMD, ALUTECH в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника виробників в регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальну продукцію з гарантією.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно, згідно ДСТУ, виконані роботи з монтажу вікон та скління балкону, тераси чи бесідки.

Якість із гарантією

Є офіційним представником виробників алюмінієвих конструкцій в регіоні та надаємо письмову гарантію.

Реальний асортимент

Найрізноманітніші конфігурації віконних та дверних конструкцій у найкоротший термін.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

алюмінієві вікна
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір Вашої знижки та конфігурацію вікна чи розсувної системи, Ви можете зв’язавшись з нами. Ми прорахуємо варіант Вашої конструкції в найкоротші строки. Послуга абсолютно БЕЗКОШТОВНА й ні до чого вас не зобов’язує.

порахувати вікна

Переваги

Алюмінієві вікна та розсувні конструкції використовуються для скління всіх типів будівель: квартир, приватних будинків, котеджів, офісів, промислових споруд торговельних центрів тощо. А все завдяки цілій низці беззаперечних переваг.

Довговічність

Одна з головних переваг. Строк експлуатації алюмінієвих конструкцій понад 80 років. За цим показником, вони, значно, випереджають своїх пластикових «конкурентів», не кажучи вже про дерев’яні.

Невелика вага

Конструкції з алюмінію значно легші, тому усе частіше використовуються для реконструкції старовинних приміщень.

Міцність

Незважаючи на відносну легкість, алюмінієві профільні системи вирізняються високою міцністю та надійністю. Таке поєднання властивостей, надає змогу створювати, значно більші за розміром та різноманітніші за формою, конструкції, у порівнянні з іншими профільними системами.

Хімічна стійкість

Алюмінієві світлопрозорі конструкції надзвичайно стійкі не лише до шкідливого впливу навколишнього середовища (корозії, ультрафіолетового випромінювання тощо), але й впливу кислот, масел та більшості агресивних речовин, присутніх в дощовій воді.

Термічна стійкість

Алюмінієві вікна та розсувні конструкції можна сміливо експлуатувати, навіть, у випадку значного відхиленнях температури від норми (від -85 °C до +130 °C).

Дизайнерські та архітектурні можливості

Алюміній легко піддається обробці, та, в той же час, добре тримає форму, що надає змогу виготовляти найрізноманітніші конструкції. А у поєднанні з найширшим асортиментом колірних рішень, завдяки сучасними технологіями порошкового фарбування та сублімації, алюмінієві конструкції нададуть будь-якому інтер’єру й екстер’єру неповторного стильного вигляду.

Пожежобезпечність

Конструкції з алюмінію – ідеальне рішення з погляду пожежної безпеки. Вони не лише не підтримують горіння, а й вирізняються більшою стійкістю до впливу високих температур.

Екологічність

Алюмінієві вікна й двері повністю відповідають усім вимогам безпеки. Вони не містять домішок важких металів, не виділяють токсичних речовин та абсолютно нешкідливі для навколишнього середовища.

Практичність

До переваг, також, слід віднести легкість догляду та зручність експлуатації. Їх легко мити, їм не потрібна додаткова обробка або фарбування. Окрім того, алюмінієві конструкції вигідно вирізняються кращою ремонтопридатністю.