Cайдинг VOX MAX-3

Сайдинг VOX MAX-3

Завдяки інноваційної технології потрійної екструзії сайдинг VOX MAX-3 можна використовувати навіть в середовищі з екстремальними погодними умовами. Надійність та довговічність підтверджує 50-річна гарантія виробника.

відтінки
VOX MAX-3

Тришаровий сайдинг VOX MAX-3 є сучасною альтернативою традиційному вініловому сайдингу, неперевершено імітуючи текстуру та відтінки натуральної деревини. Використання його в якості оздоблювального матеріалу надасть будинку чудового й бездоганного зовнішнього вигляду, що зберігатиметься на протязі багатьох десятиріч.

Сайдинг VOX MAX-3. Відтінок ДУБ
#дуб
Сайдинг VOX MAX-3. Відтінок БУК
#бук
Сайдинг VOX MAX-3. Відтінок ЯСЕН
#ясен
#золотий дуб
#горіх

сайдинг VOX MAX-3
де купити

Купити сайдинг VOX MAX-3 (Вокс Макс-3) в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. можна у офіційного представника у регіоні компанії «ЄВРОБУД».

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно виконані роботи з монтажу

Якість із гарантією

Є офіційним представником бренду VOX MAX-3 у регіоні та надаємо письмову 50-річну гарантію від заводу-виробника.

Повний асортимент

Пропонуємо весь асортимент відтінків, що задовольнить, навіть, найвибагливішого клієнта.

Ціни «від виробника»

Приємно здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

сайдинг VOX MAX-3
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна вінілового сайдингу VOX MAX-3 не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір персональної знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Переваги

  • Завод-виробник надає офіційна 50-річну(!) гарантію, що є беззаперечним доказом високої якості оздоблювального матеріалу.
  • Висока стійкість матеріалу й кольорів до впливу агресивного зовнішнього середовища: вологи, температури, УФ-випромінювання, комах тощо.
  • Оздоблений вініловим сайдингом фасад не вимагає спеціального догляду.
  • Має дивовижний зовнішній вигляд завдяки використанню сучасної технології термодруку, що дозволяє в точності перенести на панель фактуру та відтінок натуральної деревини.
  • Виготовлений з використанням технології потрійний екструзії, сайдинг MAX-3 від VOX вирізняється неймовірною міцністю та стійкістю до механічних пошкоджень, що раніше було можливим лише при використанні металевого сайдингу
  • Має низький коефіцієнт лінійного розширення, який забезпечує високу стійкість до впливу низьких й високих температур.
  • Забезпечують необхідну якісну вентиляцію й додаткову ізоляцію фасаду.
  • Вирізняються швидким, зручним та легким монтажем та подальшою відмінною ремонтопридатністю фасаду.