Профнастил

Профнастил

Профнастил є одним з різновидів металевих покрівельних матеріалів, що являє собою профільовані оцинковані листи різної форми. Для більшої зносостійкості та надання привабливого зовнішнього вигляду, зазвичай, додатково наносять захисне полімерне покриття.

Асортимент профнастилу

Компанія «ЄВРОБУД» пропонує профнастил з оцинкованої сталі різної товщини, виготовлений як без покриття, так і з полімерним покриттям (поліестер, поліестер матовий, пурал) різних відтінків за шкалою RAL або з декоративним покриттям, що імітує структуру дерева та каменю.

Профнастил PRINTECH

Оцинкований покрівельний матеріал з декоративним полімерним покриттям PRINTECH, що імітує «дерево», «камінь», «цеглу».

переглянути

Профнастил оцинкований

Виготовляється з листів формованої оцинкованої сталі, що відрізняються висотою хвилі, товщиною металу та вмістом цинку у покритті.

Профнастил фарбований (RAL)

Оцинкований покрівельний матеріал з кольоровим полімерним покриттям (колір за шкалою RAL) має кращий вигляд та більш тривалий строк експлуатації.

Профнастил
де купити

Купуйте якісний профнастил в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. зі складу офіційного представника у регіоні компанії «ЄВРОБУД».

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно виконані роботи з монтажу профнастилу.

Якість із гарантією

Є офіційним представником у регіоні та надаємо письмову гарантію від заводу-виробника.

Реальний асортимент

Найбільший асортимент профнастилу на будь-який смак у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Профнастил
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу на те, що вказана роздрібна ціна оцинкованого профнастилу не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір Вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Що таке профнастил

Профнастилом називають будівельний матеріал, у вигляді сталевого листа з поздовжнім (зазвичай, трапецієподібним) профілем різної форми. Він виготовляється методом холодного прокату, за рахунок чого сталеві листи отримують необхідну форму, що забезпечує йому особливу жорсткість та міцність.

Термін експлуатації обумовлюється характеристиками вихідної сировини, а саме, товщини сталі та захисного шару цинку. Додаткове захисне полімерне покриття надає профнастилу додаткову стійкість до впливу навколишнього середовища, та значно покращує його зовнішній вигляд.

В залежності від висоти профілю та товщини листа, з якого виготовлений профнастил, він може використовуватися для облаштування скатних покрівель, огорожі, облицювання фасаду, підшивки карнизних звисів (софіт), стелі тощо.