Профнастил PRINTECH

Профнастил PRINTECH

Профільований лист з декоративним інноваційним покриттям «Printech», що імітує структури різних порід дерева, каменю, цегляної кладки.

Асортимент PRINTECH

Профнастил PRINTECH з’явився на будівельному ринку, досить, недавно. Володіючи всіма перевагами якісного оцинкованого профнастилу с захисними полімерним покриттям (легкість, високі антикорозійні властивості), він додасть оригінальності зовнішньому вигляду покрівлі, фасаду будівлі, паркану або карнизному звису. Виготовляється з високоякісної оцинкованої сталі DONGBU STEEL (Південна Корея) товщиною 0,4 мм. та 0,45 мм.

#вільха
#світле дерево
#венге
#камінь
#дуб
#золотий дуб
#марокканський горіх
#цегла

профнастил PRINTECH
де купити

Купуйте якісний профнастил PRINTECH в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. зі складу офіційного представника у регіоні компанії «ЄВРОБУД».

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно виконані роботи з монтажу профнастилу.

Якість із гарантією

Є офіційним представником у регіоні та надаємо письмову гарантію від заводу-виробника.

Реальний асортимент

Найбільший асортимент профнастилу на будь-який смак у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

профнастил PRINTECH
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу на те, що вказана роздрібна ціна на оцинкований профнастил PRINTECH не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір Вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Що таке профнастил PRINTECH

Інноваційна технологія «Printech» – це нанесення на профільований лист поліестерової плівки, що виконує як декоративну, так і захисну функції. На холоднопрокатний сталевий лист, в наступному порядку, наносяться:

  • захисний шар цинку;
  • шар ґрунтовки;
  • базове покриття;
  • декоративна плівка з малюнком текстури (структури різних порід дерева, каменю, цегляної кладки);
  • верхня захисна полімерна плівка PVDF (полівінілденфторіл) або RMР;
  • зворотна сторона, також, зазвичай, вкривається шаром цинку та захисного покриття.

По завершені процесу, лист профнастилу перетворюються на багатошаровий матеріал. Численні шари покриття роблять його більш довговічним та стійким до шкідливого впливу навколишнього середовища. Що в поєднанні із більш привабливим зовнішнім виглядом, у порівнянні зі звичайним, збільшує популярність профнастилу PRINTECH серед споживачів по всьому світу.