Про компанію ЄВРОБУД

Починаючи з 2005 року, самого початку своєї діяльності, компанія завойовувала довіру та авторитет, здобувши десятки партнерів й велику кількість постійних клієнтів.

Напрями діяльності та пріоритети

Сьогодні компанія ЄВРОБУД є потужною багатогранної структурою, що надає широкий комплекс послуг у сфері будівництва та реалізації будівельних матеріалів. В якості основних напрямів діяльності компанії можна виділити наступні:

Ми надаємо перевагу якості. Це стосується як пропонованої продукції, так і послуг, що надаємо. Саме тому, ми віддаємо перевагу співпраці з, перевіреними часом, постачальниками та відповідальними й кваліфікованими фахівцями. Ми робимо все можливе, аби ділові партнери та клієнти не засумнівалися в правильності свого вибору.

Гуртова та роздрібна торгівля

Ми реалізуємо лише якісні, перевірені часом, безпечні та сертифіковані матеріали для покрівлі та фасаду, у тому числі світлопрозорі конструкції. Вони були відібрані з широкого асортименту виробів, що представлений на європейському ринку, від провідних виробників будматеріалів.

Компанія ЄВРОБУД є офіційним представником більшості виробників оздоблювальних матеріалів у регіоні, а саме торгових марок KATEPAL, AQUAIZOL, PRUSZYNSKI, RUUKKI, QUEENTILE, ASKO NEO, GALECO, PROFILCO, VELUX, ROTO, VOX, FASIDING; а також заводів NIKS-M (виробник вікон WDS, ALUPLAST) та PANORAMGLASS (конструкції безрамного скління ALBERT GENAU).

Наші співробітники завжди готові проконсультувати клієнта, щодо фасадних й покрівельних матеріалів та їх монтажу, зробити всі необхідні заміри й розрахунки та укомплектувати будь-які будівельні об’єкти. Ми намагаємось зрозуміти клієнта та надати йому матеріали, що, якнайкраще, задовольнять його вимоги та побажання.

Будівельно-монтажні роботи

Компанія ЄВРОБУД – це команда фахівців, що володіють величезним досвідом роботи на ринку України в області матеріалів для покрівлі та фасаду, а також світлопрозорих конструкцій.

Працівники будівельно-монтажного підрозділу компанії ЄВРОБУД на професійному рівні надають широкий перелік послуг, виконуючи комплексні роботи з оздоблення фасаду, монтажу покрівлі та скління будівель.

В своїй роботі ми орієнтуємося на передовий досвід зарубіжних та вітчизняних колег, переймаємо й використовуємо інноваційні технології та суворо дотримуємося стандартів виконання будівельних робіт.