Покрівля від офіційного представника в м. Запоріжжя | ЄВРОБУД

Покрівля

Покрівлею називають верхній конструктивний елемент покриття або даху будівлі. Надійна та якісна покрівля – запорука затишку й комфорту у будинку за будь-якої погоди.

Покрівельні матеріали

Сучасні покрівельні матеріали значно відрізняються як фізичними характеристиками, від яких залежать експлуатаційні властивості покрівлі, так і ціною. Завдяки існуючій різноманітності матеріалів, покрівля може бути виконана в будь-якому стилі, незалежно від її складності. З іншого боку, такий асортимент може значно ускладнити вибір.

Бітумна черепиця

Завдяки своїм фізичними властивостями та тривалому терміну експлуатації, бітумна черепиця чудово підійде у якості покрівельного матеріалу для регіонів зі складними кліматичними умовами та для дахів складної конструкції. Є одним з найбільш розповсюджених видів покрівлі.

переглянути

Металочерепиця

Металочерепиця — сучасний покрівельний матеріал, що виготовляється із оцинкованої сталі з двостороннім полімерним захисним покриттям. Серед переваг металочерепиці: мала вага, швидкість монтажу та стійкість кольору.

переглянути

Композитна черепиця

Композитна черепиця є сучасним багатошаровим покрівельним матеріалом. Основа, сталевий оцинкований лист, з зовнішньої сторони вкритий кам’яними гранулами, що надають їй надзвичайно привабливого та «шляхетного» вигляду.

переглянути

Керамічна черепиця

Керамічна черепиця класичний, довговічний, напрочуд гарний, але недешевий покрівельний матеріал. Виготовляється з глини, яку формують та обпалюють у печі, завдяки чому вона й набуває характерного червонувато-коричневого кольору.

переглянути

Цементно-піщана черепиця

Цементно-піщану черепицю виробляють із суміші кварцового піску, цементу, води та натуральних пігментів. Зовні вона дуже схожа на керамічну черепицю, але більш дешевша.

переглянути

Профнастил

Профнастил є одним з різновидів металевої покрівлі, що являє собою профільовані листи різної форми.

переглянути

Фальцева покрівля

Фальцеву покрівлю виробляють з листової й рулонної оцинкованої сталі, що забезпечує максимальну герметизацію покрівлі.

переглянути

для даху та покрівлі
аксесуари

Додаткові елементи даху та аксесуари збільшать можливості експлуатації даху будинку, а також ефективність й довговічність покрівельних матеріалів.

Софіти (підшивка)

Софіти призначені для декоративного оформлення (підшивки) горизонтальних поверхонь звисів (карнизів) даху будинку, веранди чи тераси. Покращують вентиляцію й захищають підпокрівельний простір.

переглянути

Мансардні вікна

Мансардні вікна, що встановлюються на даху горищного приміщення (мансарди), відрізняються здатністю витримувати такі ж навантаження, що й дах будівлі.

переглянути

Водостічні системи

Водостічні системи (водостоки) призначені для збору з поверхні покрівлі води та її подальшого відведення. Наявність гарного водостоку збереже фундамент, вимощення й фасад будівлі в відмінному стані протягом багатьох років.

переглянути

Покрівельні аксесуари

Додаткові різноманітні покрівельні аксесуари (елементи безпеки, вентиляції тощо) призначені для ефективної, безпечної і довговічної експлуатації даху.

переглянути

Покрівля (покрівельні матеріали)
де купити

Бажаєте купити в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. оригінальні покрівельні матеріали та аксесуари від провідних світових виробників – зверніться до відділу продажів компанії «ЄВРОБУД».

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року, отримали величезний досвід, тому надамо професійну консультацію та якісно виконаємо роботи з монтажу.

Якість із гарантією

Є офіційним представником виробників покрівельних матеріалів та надаємо письмову гарантію від заводу-виробника.

Реальний асортимент

Покрівля на будь-який смак лише від перевірених часом виробників та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Покрівля аксесуари
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна на покрівельні матеріали та аксесуари не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Як вибрати покрівлю

Так якому ж матеріалу віддати перевагу? Відповідь на це питання буде дещо узагальненою, оскільки, в кожному окремому випадку до вибору необхідно підходити індивідуально. Вибираючи покрівлю, в першу чергу, слід звертати увагу на її довговічність. Гарна покрівля прослужить, не створюючи проблем, кілька десятків років. Хоча не можна залишати без уваги зовнішній вигляд та забарвлення майбутнього покриття.

Вага покрівлі

Щодо ваги покрівельного покриття потрібно замислитись ще на етапі закладки фундаменту та укладання стін, передбачаючи запас міцності. Крокви, взагалі, повинні зводитися з урахуванням рекомендацій фірми-виробника обраного покрівельного матеріалу. Якщо ж ці моменти не були враховані, краще відразу виключити з розгляду важкі матеріали для покриття даху.

Якість та гарантія

Гарна якість покрівельного матеріалу – гарантія безпроблемної багаторічної експлуатації будинку. Гарантійні терміни на подібну продукцію різні, в залежності від матеріалу та виробника. До речі, у дешевого матеріалу, реальний термін експлуатації, цілком, може виявитися трохи нижчим від заявленого виробником. Погана екологія та жорсткий клімат (вплив ультрафіолету, підвищена вологість, перепади температур) можуть вплинути на фактичний термін служби покрівельного матеріалу. Що, так само, слід враховувати під час вибору.

Пожежонебезпека

Зазвичай, в сертифікаті можна знайти групу горючості обраного матеріалу. Наприклад, до негорючих виробів можна віднести покрівлю виконану з кераміки й металу, а пожежонебезпечною вважається бітумна покрівля.

Вартість

Коли матеріал й бренд покриття обраний, споживач вирушає на пошуки найдешевшої пропозиції на ринку. Зрозуміло, йому потрібна найнижча ціна, а дивиться у кошторисі він, зазвичай, на вказаний покрівельний матеріал та на підсумкову вартість. Забуваючи, що хороша покрівля – це ще й якісні додаткові аксесуари, добірні елементи, а також правильний монтаж. Найчастіше, саме на цих «дрібницях» заощаджують недобросовісні організації, заманюючи низькою ціною.