Покрівельні аксесуари

Покрівельні аксесуари

Різноманітні покрівельні аксесуари (елементи безпеки, вентиляції тощо) забезпечать зручну, безпечну та довговічну експлуатацію даху.

Елементи вентиляції

Покрівельні аксесуари для організації правильної вентиляції та видалення вологи з підпокрівельного простору або горищного приміщення: вентилятори, виходи витяжок та каналізаційних стояків, ущільнювачі виходів антен та опалювальних котлів, виходи витяжок центрального пилососа, покрівельні люки тощо.

Елементи безпеки

Ремонт покрівлі, встановлення антени, прибирання димоходу – все це вимагає присутності на даху людини. Зробити його безпечним дозволять покрівельні огорожі, драбини, перехідні містки й інші елементи безпеки. Про безпеку людей, що перебувають під дахом будинку, допоможуть подбати козирки та снігозатримувачі.

Покрівельні аксесуари
де купити

Покрівельні аксесуари від провідних світових виробників в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника у регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальні якісні матеріали.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року, отримали величезний досвід, тому надамо професійну консультацію та якісно виконаємо роботи з монтажу усіх видів покрівельних аксесуарів.

Якість із гарантією

Є офіційним представником виробників у регіоні та надаємо письмову гарантію від заводу-виробника.

Реальний асортимент

Аксесуари на будь-який смак лише від перевірених часом виробників та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Покрівельні аксесуари
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна на покрівельні аксесуари не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Значення покрівельних аксесуарів

Покрівля є однією з найважливіших складових абсолютно будь-якої будівлі. Та це не лише черепиця або будь-який інший покрівельний матеріал. Це цілий збірний комплекс, що включає ряд елементів, призначених для забезпечення безпроблемної та тривалої експлуатації будинку. Сьогодні існує дуже багато різновидів покрівельних вузлів, від яких залежить ефективність, довговічність та безпечність експлуатації покрівлі та даху в цілому. Природно, що сама лише черепиця з усіма цими завданнями, однозначно, не впорається.

Багато споживачів не знають або недооцінюють важливість використання додаткових покрівельних аксесуарів та значення їх якості. Насправді ж, покрівельні аксесуари в захисті даху будинку грають найважливішу роль. Наприклад, без належного облаштування, вкрай важливої, покрівельної вентиляції, усередині “покрівельного пирога”, неминуче буде збиратися зайва волога. Це, в будь-якому випадку, призведе до передчасного руйнування конструкції даху. У зимовий час без елементів, призначених для снігозатримання, взагалі буде небезпечно перебувати під покрівлею.

Саме від покрівельних аксесуарів залежить реальний термін експлуатації покрівлі, оскільки саме вона найбільше схильна до негативного впливу середовища. Без використання аксесуарів немає абсолютно ніякого сенсу застосовувати, найкращий та перевірений часом, покрівельний матеріал. Між дахом, що виходить з ладу передчасно та відмінно захищеною довговічною покрівельною системою є велика різниця, чи не так?