Фасадні панелі VOX KERRAFRONT

Фасадні панелі VOX KERRAFRONT

Панелі для оздоблення фасаду VOX KERRAFRONT вдало імітують структуру деревини, гармонійно поєднуючи вишуканий зовнішній вигляд та чудові експлуатаційні характеристики. Напрочуд міцні й не втрачають колір та форму протягом десятиріч, що підтверджує 30-річна гарантія.

Колекція
WOOD DESIGN

Фасадні панелі VOX KERRAFRONT з оригінальної колекції «WOOD DESIGN» чудово поєднують переваги високоякісних облицювальних панелей та, непідвладну часу, красу натуральної деревини.

Фасадні панелі VOX KERRAFRONT. Відтінок ЗОЛОТИЙ ДУБ
#золотий дуб
Панелі для фасаду VOX KERRAFRONT. Відтінок ГРАФІТОВИЙ
#графітовий
Панелі VOX KERRAFRONT. Відтінок ЯСЕН
#срібно-сірий

VOX Kerrafront
де купити

Купити фасадні панелі VOX KERRAFRONT (Вокс керрафронт) в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. можна у офіційного представника у регіоні компанії «ЄВРОБУД».

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно виконані роботи з монтажу фасадних панелей.

Якість із гарантією

Є офіційним представником бренду VOX у регіоні та надаємо письмову 30-річну гарантію від заводу-виробника.

Повний асортимент

Пропонуємо весь асортимент відтінків.

Ціни «від виробника»

Приємно здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

VOX Kerrafront
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна на панелі для фасаду VOX KERRAFRONT не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір персональної знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Переваги

Фасадні панелі VOX KERRAFRONT – сучасний облицювальний матеріал, спеціально розроблений з урахуванням всіх особливостей зовнішнього застосування. Багаторічний досвід виробника та інноваційна технологія «KerraCore» дозволили гармонійно поєднати чудовий зовнішній вигляд та відмінні експлуатаційні показники. Панелі складаються з зовнішнього (твердий ПВХ) та внутрішнього (спінений ПВХ) шарів. Зовнішній шар стійкий до УФ-випромінювання та механічних пошкоджень. Він має матову поверхню та, напрочуд, реалістично відтворює структуру дерева на панелі. Внутрішній шар надає панелі рівномірну стійкість, стабільну геометрію та ударостійкість.

  • Офіційна 30-річна гарантія є переконливим доказом високої якості оздоблювального матеріалу.
  • Вирізняються відтінками натуральної деревини надзвичайної реалістичності, яка досягається завдяки вдалому поєднанню на поверхні декількох кольорів.
  • Вкритий спеціальними модифікаторами за технологією «Ultra-Therm» й, так званими, «холодними пігментами», що гарантують поліпшену стійкість до високих температур та стабільність кольору.
  • Мають чудову стійкість до механічних пошкоджень, екстремальних погодних умов, вологи, бактерій та грибків.
  • Не потребують особливого догляду.
  • Панелі для фасаду VOX KERRAFRONT не містять свинцю й олова, замінюють натуральне дерево в облицюванні фасаду, відповідно, зберігаючи лісові ресурси.
  • На 100% піддаються вторинній переробці.
  • Використання панелей забезпечить необхідну якісну вентиляцію й додаткову ізоляцію фасаду.
  • Надзвичайно зручний та легкий монтаж та подальша відмінна ремонтопридатність фасаду.