Металопластикові вікна REHAU

Металопластикові вікна REHAU

Справжня німецька якість в широкому ціновому діапазоні, що задовольнить споживачів з різними фінансовими можливостями.

Вікна
Rehau Ecosol-60

Металопластикові вікна REHAU ECOSOL 60 – конструкції з доступного німецького профілю з базовими ізоляційними показниками для приміщень без особливих вимог до теплоізоляції.

Монтажна ширина, мм.: 60
Кількість камер: 3
Склопакет, мм.: 24, 32
Теплоізоляція:
Звукоізоляція:

Рекомендація: для скління балконів та лоджій багатоповерхових будинків або дач.

Металопластикові вікна Rehau Ecosol 60
Металопластикові вікна Rehau Euro 70

Вікна
Rehau Euro-70

Вікна REHAU EURO 70 мають поліпшені ізоляційні показники та можливість обрати стулку зі стандартною (60 мм.) або зменшеною висотою профілю (54 мм.), що покращить інсоляцію приміщення.

Монтажна ширина, мм.: 70
Кількість камер: 5
Склопакет, мм.: 24, 32, 40
Теплоізоляція:
Звукоізоляція:

Рекомендація: оптимальне рішення для скління квартир у багатоповерховому будинку з центральним опаленням.

Вікна
Rehau Brilliant

Вікна REHAU BRILLIANT вирізняються не лише чудовими ізоляційними показниками, а й неповторним зовнішнім виглядом, завдяки ідеальній глянцевій поверхні та округлій зовнішній стороні профілю.

Монтажна ширина, мм.: 70/80
Кількість камер: 5/6
Склопакет, мм.: 24, 32, 40
Теплоізоляція:
Звукоізоляція:

Рекомендація: для скління приватних будинків або квартир із автономним опаленням.

Металопластикові вікна Rehau Brilliant
Віконний профіль Rehau Synego

Вікна
Rehau Synego

Металопластикові вікна REHAU SYNEGO мають максимальну енергоефективність та шумоізоляційні показники, перетворюючи оселю на оазу затишку й комфорту.

Монтажна ширина, мм.: 80
Кількість камер: 7(6)
Склопакет, мм.: 50
Теплоізоляція:
Звукоізоляція:

Рекомендація: для скління котеджів, будинків та квартир, обладнаних індивідуальними лічильниками опалення.

вікна REHAU
де купити

Металопластикові вікна REHAU в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника заводу-виробника в регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальну продукцію з гарантією.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно, згідно ДСТУ, виконані роботи з монтажу металопластикових вікон.

Якість із гарантією

Є офіційним представником заводу-виробника в регіоні та надаємо письмову гарантію.

Реальний асортимент

Віконні конструкції найрізноманітніших конфігурацій та будь-якого кольору з палітри «KALEIDO COLOR» у найкоротший термін.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

вікна REHAU
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки та конфігурацію вікна, Ви можете зв’язавшись з нами. Ми прорахуємо варіант ваших вікон в найкоротші строки. Послуга абсолютно БЕЗКОШТОВНА й ні до чого вас не зобов’язує.

порахувати вікна

Переваги

  • Німецький концерн REHAU виготовляє віконні профільні системи з 1958 року. Виготовлення вікон відбувається лише авторизованими партнерами. Представники REHAU здійсню регулярний аудит виробництв та проводять навчання персоналу.
  • Якість та екологічність продукції підтверджені сертифікатами ЄС та України.
  • Встановлення енергоефективних конфігурацій вікон REHAU сприятиме значному скороченню витрат на опалення або кондиціювання. У поєднанні з правильною комплектацію та якісним монтажем це захистить приміщення від вуличного шуму, створивши оазу затишку й комфорту.
  • Поверхня вікон стійка до агресивного впливу навколишнього середовища, легко очищується та не потребує регулярного фарбування чи лакування, у порівнянні з дерев’яними вікнами.
  • Використання якісного армованого профілю REHAU дозволяє виготовляти віконні конструкції, майже, будь-якої форми: круглі, трикутні, трапецієві.
  • Система кольорів KALEIDO COLOR від REHAU – це широкий вибір кольорових рішень та варіантів дизайну. Жодних обмежень під час індивідуального проектування квартири або будинку.
  • Матові декори KALEIDO WOODEC не лише мають вигляд натуральної деревини, а й дарують тактильне відчуття справжньої деревини.
  • KALEIDO FOIL – це понад 80 різноманітних декорів плівок для ламінації, що значно розширює дизайнерські можливості.
  • Алюмінієві накладки KALEIDO COVER, що кріпляться зовні на профіль – це додатковий захист та можливість поєднати трендовий зовнішній вигляд металу та технічні переваги сучасних ПВХ-вікон. Поверхня накладок може бути вкрита порошковою фарбою (170 відтінків) або анодована.
  • KALEIDO PAINT – бездоганне лакування вікна ззовні та зсередини для максимального захисту поверхні та стійкості забарвленням.