Металопластикові вікна ALUPLAST

Металопластикові вікна ALUPLAST

Металопластикові віконні конструкції з надійних та перевірених часом німецьких профільних систем, від одного з провідних світових виробників.

вікна ALUPLAST
IDEAL 4000

Металопластикові вікна ALUPLAST IDEAL 4000, з надійного й перевіреного часом німецького профілю, мають покращений коефіцієнт опору теплопередачі.

Монтажна ширина, мм.: 70
Кількість камер: 5
Склопакет, мм.: 24, 32, 40
Теплоізоляція:
Звукоізоляція:

Рекомендація: для скління квартир у багатоповерховому будинку з центральним опаленням або дачних будинків.

Металопластикові вікна Aluplast Ideal 4000
Профіль металопластиковий Aluplast Ideal 8000

вікна ALUPLAST
IDEAL 8000

Вікна ALUPLAST IDEAL 8000 підвищеної енергоефективності, з покращеними звукоізоляцією й зламостійкістю рами для безпечного та комфортного житла.

Монтажна ширина, мм.: 85
Кількість камер: 6
Склопакет, мм.: 50
Теплоізоляція:
Звукоізоляція:

Рекомендація: для скління котеджів, будинків та квартир, обладнаних індивідуальними лічильниками опалення.

вікна ALUPLAST
де купити

Металопластикові вікна ALUPLAST в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника заводу-виробника в регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальну продукцію з гарантією.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно, згідно ДСТУ, виконані роботи з монтажу металопластикових вікон.

Якість із гарантією

Є офіційним представником заводу-виробника «NIKS-M» в регіоні та надаємо письмову гарантію.

Реальний асортимент

Віконні конструкції найрізноманітніших конфігурацій та будь-якого кольору (RAL) у найкоротший термін.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

вікна ALUPLAST
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки та конфігурацію вікна, Ви можете зв’язавшись з нами. Ми прорахуємо варіант ваших вікон в найкоротші строки. Послуга абсолютно БЕЗКОШТОВНА й ні до чого вас не зобов’язує.

порахувати вікна

Переваги

  • Німецька компанія ALUPLAST займається виробництвом віконних профільних систем з 1982 року. Є одним з найбільших виробників у світі, що налічує 24 виробництва та філії продажів по всьому світу .
  • Металопластикові профільні системи відповідають ALUPLAST європейським нормам EPD, що підтверджується Екологічними деклараціями продукції ISO 14025 та EN 15804. Вони документально доводять екологічний баланс продукції та її термін служби на протязі 50 років.
  • Енергоефективні конфігурації вікон ALUPLAST сприятимуть значному скороченню витрат на опалення та кондиціювання приміщення.
  • Стійкі до агресивного впливу навколишнього середовища. Поверхня легко очищується та не потребує регулярного фарбування чи лакування, у порівнянні зі звичайними, дерев’яними вікнами.
  • Технології безпеки SAFETEC INSIDE та BONDUNG INSIDE перешкоджають спробам злому вікна, значно підвищуючи його безпечність.
  • Оздоблення вікна алюмінієвими накладками ALUSKIN та декоративні плівки ALUPLAST допоможуть втілити у життя найрізноманітніші дизайнерські рішення. Неважливо, будинок в сільському стилі, маєток, середземноморський будинок або футуристична будівля – металопластикові вікна ALUPLAST вдало доповнять та збережуть будь-який стиль. До того ж, декоративні елементи виготовлені з використанням технології COOL-COLORS. Це запобігає перегріванню віконних рам, навіть, за сильного сонячного випромінювання, надовго зберігаючи яскравість кольору.
  • Створіть власну оазу спокою та затишку за допомогою шумоізоляційних вікон ALUPLAST. Маючи покращені показники звукоізоляції, вони значно зменшують рівень вуличного шуму, до 62% в порівнянні зі звичайними вікнами. Почуйте різницю