Металочерепиця

Металочерепиця

Металочерепиця виготовляється із оцинкованої сталі з двостороннім полімерним захисним покриттям та належить до сучасних покрівельних матеріалів. Серед її переваг: мала вага, швидкість монтажу, стійкість кольору та доступна ціна.

Металочерепиця PRUSZYNSKI

Металочерепиця PRUSZYNSKI (Прушиньскі) від провідного польського виробника, що вирізняється привабливим зовнішнім виглядом, стійкістю кольорів та стабільно високою якістю, дозволяючи виробнику надавати 10-річну гарантію.

переглянути

Металочерепиця RUUKKI

Завдяки розкішному зовнішньому вигляду, відмінним показникам міцності, довговічності та стійкості відтінків, металочерепиця RUUKKI (Рууккі), заслужено вважається одним з найкращих покрівельних матеріалів у світі.

переглянути

Металочерепиця VENECJA

Модульна металочерепиця VENECJA (Венеція) – високоякісний покрівельний матеріал зі стійким покриттям, що виробляється зі сталі (SSAB, Швеція) з покриттям Prelaq X-Matt та німецької сталі з матовим покриттям D-Matt.

переглянути

Металочерепиця СТАЛЕКС

Засновна в 1996 році українська компанія «СТАЛЕКС» займається виробництвом металочерепиці та профнастилу. Вирізняється наявністю в асортименті найбільш популярних профілів черепиці, можливістю вибору металу та привабливими цінами.

переглянути

Металочерепиця
де купити

Металочерепиця від провідних світових виробників (RUUKKI, PRUSZYNSKI, BUDMAT, СТАЛЕКС) в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника у регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальні якісні матеріали.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року, отримали величезний досвід, тому надамо професійну консультацію та якісно виконаємо роботи з монтажу металочерепиці.

Якість із гарантією

Є офіційним представником виробників металочерепиці у регіоні та надаємо письмову гарантію від заводу-виробника.

Реальний асортимент

Покрівля на будь-який смак лише від перевірених часом виробників та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Металочерепиця
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна на металочерепицю не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Переваги

Металочерепиця є якісною імітацією класичної керамічної черепиці в металевому виконанні. Це один з найпопулярніших покрівельних матеріалів серед споживачів України. Вона вдало поєднує в собі легкість та швидкість монтажних робіт, гарну зносостійкість, стильний привабливий зовнішній вигляд та невисоку ціну.

В наш час, на українському ринку представлений величезний асортимент металочерепиці, що значно відрізняється не лише за кольором та формою хвилі, а й технічними характеристиками: використаним захисним покриттям, товщиною стального листа та цинкового шару тощо.

Як вибрати

Досвідчені фахівці рекомендують, обираючи металочерепицю, звертати увагу на наступні нюанси та характеристики.

  • Маркування та наявність письмових гарантійних зобов’язань виробника.
  • Характеристики використаної, для виробництва, сталі, у першу чергу, її товщину. Від неї залежить зносостійкість металочерепиці.
  • Товщину захисного шару цинку – важливий показник, що визначає довговічність усіх видів металевих покрівельних матеріалів.
  • Вид профілювання впливає на зручність та швидкість монтажу.

Рекомендуємо до ознайомлення: «Муки вибору металочерепиці».