Клінкерна плитка

Клінкерна плитка

Натуральний декоративний матеріал для оздоблення фасаду. Виробляється зі сланцевої глини, що пресується високим тиском та запікається за темератури понад 1200°С. Вирізняється різномаїттям текстур й відтінків, надзвичайною механічною стійкістю, довговічністю та більш доступною ціною ніж клінкерна цегла.

Клінкерна плитка MUHR

Клінкерна плитка від німецького виробника MUHR – бездоганний облицювальний матеріал, що має славетну історію, вишуканий зовнішній вигляд та найрізноманітніші варіації фактур та кольорів.

переглянути

Клінкерна плитка FELDHAUS KLINKER

Плитка FELDHAUS KLINKER, від найбільшого виробника клінкеру в Європі – це неперевершена краса, розкішний вибір відтінків, фактур й форматів та висока якість матеріалу.

переглянути

Клінкерна плитка
де купити

Клінкерна плитка від провідних світових виробників в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника в регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальну продукцію.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно виконані роботи з монтажу клінкерної плитки.

Якість із гарантією

Є офіційним представником виробників в регіоні та надаємо письмову гарантію.

Реальний асортимент

Клінкерна плитка на будь-який смак лише від перевірених часом виробників та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Клінкерна плитка
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна на клінкерну плитку не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Переваги

Клінкерну плитку виготовляють шляхом пресування та запікання за високої температури гранульованої тугоплавкої глини. Декоративна лицьова сторона плитки вкрита захисною глазур’ю, а тильна сторона має невеликі насічки, для надійної адгезії.

Історія застосування клінкерної плитки налічує тисячоліття. За цей час, зовнішній вигляд матеріалу зазнав істотних змін. В наш час, це вже не звичайні глиняні черепки, а надзвичайно зносостійкий та напрочуд гарний оздоблювальний матеріал, за допомогою якого створюються складні панно та ексклюзивні малюнки.

  • Виготовляється з екологічно чистого натурального матеріалу.
  • Має чудову стійкість до механічних пошкоджень та низьке вологопоглинання.
  • Стійка до впливу кислот, вогню, низьких температур та УФ-випромінювання.
  • Вирізняється надзвичайними декоративними можливостями.
  • Невибаглива у використанні.
  • Забезпечує шляхетний вишуканий вигляд будинку.

До речі, деякі власники будинків, обираючи облицювальну плитку, надають перевагу варіантам, схожим до тротуарної. В результаті чого, візуально створюється враження, що тротуарна плитка плавно «перетікає» в цоколь будівлі.