Клінкерна цегла

Клінкерна цегла

Натуральний, надзвичайно міцний та напрочуд привабливий матеріал для оздоблення фасаду будівлі, що надасть їй шляхетної вишуканості та допоможе вирішити найбільш сміливі архітектурно-художні завдання.

Клінкерна цегла MUHR

Клінкерна цегла від німецького виробника MUHR – натуральний матеріал преміальної якості для оздоблення фасаду, що має славетну історію, вишуканий зовнішній вигляд та різномаїття варіацій фактур та кольорів.

переглянути

Клінкерна цегла FELDHAUS KLINKER

Цегла FELDHAUS KLINKER виробляється найбільшим виробником клінкеру в Європі. Вона поєднує у собі шляхетну вишуканість, розкішний вибір відтінків й фактур та висока якість матеріалу.

переглянути

Клінкерна цегла
де купити

Клінкерна цегла від провідних світових виробників в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника в регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальну продукцію.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно виконані роботи з монтажу клінкерної цегли.

Якість із гарантією

Є офіційним представником виробників в регіоні та надаємо письмову гарантію.

Реальний асортимент

Асортимент на будь-який смак лише від перевірених часом виробників клінкерної цегли та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Клінкерна цегла
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна на клінкерну цеглу не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Переваги

  • Клінкерна цегла для облицювання фасаду – популярний натуральний матеріал в сучасному будівництві. За її допомоги можна з легкістю вирішувати найбільш сміливі архітектурно-художні завдання та будь-які дизайнерські ідеї. Вона гарантує шляхетний та вишуканий зовнішній вигляд будь-якій будівлі.
  • Асортимент облицювальної цегли вражає. Безліч форм та текстур, різномаїття відтінків та кольорових поєднань вразять найвибагливішого клієнта.
  • Спеціальні суміші, що надають надають цеглі певного відтінку, не вразливі до негативного атмосферного впливу. Цегла має надзвичайно міцну поверхнею, стійку до впливу палючого сонця, морозів, вогню, атмосферних опадів та різноманітних механічних пошкоджень, що робить її універсальним матеріалом для оздоблення фасаду будь-якої будівлі чи споруди.
  • Для виробництва клінкерної цегли використовуються тугоплавкі глини й суглинки, що не містять домішок крупного піску, карбонатів, гіпсу чи вугілля. А отже, це екологічно чистий натуральний матеріал для оздоблення фасаду.