Фасадні панелі

Фасадні панелі

Сучасний матеріал для оздоблення фасаду, що виготовляється як з натуральної, так і синтетичної сировини та застосовується в якості декоративної частини вентильованих фасадів.

Панелі VOX Kerrafront

Фасадні панелі VOX KERRAFRONT (Вокс Керафронт) – це поєднання багаторічного досвіду та інноваційної технології «KerraCore». Напрочуд міцні, не потребують систематичного догляду, не втрачають колір та не змінюють свою форму під впливом сонячного світла й температури, що підтверджує офіційна 30-річна гарантія. Панелі VOX KERRAFRONT гармонійно поєднують вишуканий зовнішній вигляд натуральної деревини та відмінні експлуатаційні показники.

переглянути

Панелі VOX Solid

Фасадні панелі VOX SOLID (Вокс Солід) напрочуд точно імітують фактуру та забарвлення натуральних матеріалів, що найчастіше використовуються під час будівництва стін та облицювання фасадів будівель в країнах західної та південної Європи. Підвищену міцність панелей та стійкість кольорів підтверджує 30-річна гарантія виробника.

переглянути

Панелі VINYLIT

Компанія «Vinylit Fassaden GmbH» першою з виробників фасадних панелей вдало поєднала крихту натурального каменю з пластиком.

переглянути

Панелі FINEBER

Панелі для фасаду FINEBER чудово підійдуть для декорування цокольної частини або облицювання всього фасаду будівлі.

переглянути

Панелі MARMOROC

Панелі MARMOROC – сучасний матеріал у вигляді бетонних плиток з мармуровою крихтою на каркасі з теплоізоляційним матеріалом.

переглянути

Фасадні панелі
де купити

Фасадні панелі від провідних світових виробників в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника в регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальну продукцію.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно виконані роботи з монтажу.

Якість із гарантією

Є офіційним представником VOX, FINEBER, VINYLIT, MARMOROC в регіоні та надаємо письмову гарантію від заводу-виробника.

Реальний асортимент

Оздоблювальні матеріали на будь-який смак лише від перевірених часом виробників та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Фасадні панелі
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна на панелі для фасаду не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Що таке фасадні панелі

Донедавна, для облицювання фасаду будівлі, здебільше, використовувалася звичайна дерев’яна “вагонка”, що стала попередницею сучасних універсальних, міцніших та набагато привабливіших фасадних панелей. Саме вони, в наш час, є одним з найбільш оптимальних варіантів обробки.

Фасадні панелі – це сучасний довговічний різновид матеріалів для оздоблення фасаду, що використовується в якості декоративної частини навісних вентильованих фасадів. Їх виготовляють як з натуральної, так і синтетичної сировини.

Панелі вирізняються підвищеною міцністю та здатні витримати досить високий тиск вітру й захистити стіни від опадів. Серед інших переваг, слід згадати наступні.

  • Немає необхідності спеціально готувати стіни перед монтажними роботами.
  • Процес обробки фасадними панелями надзвичайно простий та зручний. Вони кріпляться на стіни або до частин несучих конструкцій, за допомоги будівельних цвяхів, спеціальних шурупів або скоб.
  • Панелі для облицювання фасаду можна кріпити як вертикально, так і горизонтально.
  • Чудовий вибір для реставраційної діяльності.
  • Мають широкі декоративні можливості, імітуючи безліч матеріалів (дерево, цегла тощо).
  • Панелі не іржавіють, мають гарні показники стійкості до впливу УФ-випромінювання та різкого коливання температур.
  • У разі пошкодження однієї або декількох панелей, вони з легкістю замінюється новими.