Фальцева покрівля

Фальцева покрівля

Фальцева покрівля є одним з найбільш прогресивних різновидів металевих покрівельних матеріалів. Завдяки своїм конструктивним особливостям, вона забезпечує максимальну герметизацію покрівлі.

Фальцева покрівля AURUBIS

Мідна фальцева покрівля AURUBIS (Аурубіс) – покрівельний матеріал преміум-сегменту з товщиною металу від 0,4 до 4 мм. Підвищеним попитом користується покрівля з патинованої міді шляхетного смарагдового відтінку.

переглянути

Фальцева покрівля PRUSZYNSKI

Компанія PRUSZYNSKI (Прушиньскі) займається виробництвом фальцевих покрівельних панелей з оцинкованого сталевого листа, для додаткового захисту вкритого «алюмоцинком» або полімерним матеріалом

переглянути

Фальцева покрівля
де купити

Фальцева покрівля від провідних світових виробників PRUSZYNSKI та AURUBIS в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника у регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальні якісні матеріали.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно виконані роботи з монтажу фальцевої покрівлі.

Якість із гарантією

Є офіційним представником виробників фальцевої покрівлі у регіоні та надаємо письмову гарантію від заводу-виробника.

Реальний асортимент

Покрівельний матеріал на будь-який смак лише від перевірених часом виробників та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Фальцева покрівля
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу на те, що вказана роздрібна ціна на фальцеву покрівлю не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір Вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Що таке фальцева покрівля

Фальцевою покрівлею називають різновид металевої покрівлі, листи якої з’єднуються між собою шляхом механічного зчеплення. Шов, утворений в процесі зчеплення, називається фальцем. Така конструктивна особливість монтажу забезпечує максимальну герметизацію покрівлі. Фальцеву покрівлю виготовляють з алюмінію, міді, цинк-титану, нержавіючої чи оцинкованої сталі тощо.

З’єднання фальцевої покрівлі бувають горизонтальні (лежачий фальц) або вертикальні (стоячий фальц), одинарними або подвійними. Найнадійнішим з’єднанням вважається подвійний стоячий фальц.

Крім того, в залежності від способу з’єднання, фальцева покрівля поділяється на класичну та швидкоз’єднувальну (клікфальц).

  • Монтаж класичного типу покрівлі вимагає дотдаткових знань та навичок, а також додаткового обладнання. Проте її вартість, порівняно, низька.
  • Швидкоз’єднувальний різновид (клікфальц) значно дорожчий першого, але дозволяє самостійно, без залучення фахівців, виконати монтаж. Зчеплення відбувається за допомогою спеціального замка, що закривається шляхом звичайного натискання.

Переваги фальцевої покрівлі

  • Можливість виконання монтажних робіт, навіть, за умов мінусової температури.
  • Невелика вага та гнучкість матеріалу.
  • Покрівля має вишуканий та привабливий зовнішній вигляд.
  • Матеріал не сприяє поширенню по поверхні полум’я.
  • Прихований спосіб кріплення та відсутність отворів виключають появу корозії в місцях фіксацій, гарантуючи тривалий термін експлуатації покрівлі.