Фасад

Фасад

Фасадом називають зовнішню сторону будівлі або споруди, а саме, зовнішні стіни з усіма супутніми архітектурними елементами та декоративною обробкою. Разом з покрівлею, формують естетичне сприйняття будівлі та захищає її внутрішню частину від впливу навколишнього середовища.

Матеріали для фасаду

Якісні матеріали для фасаду допоможуть захистити стіни, покращать ізоляційні показники та зроблять будівлю значно привабливішою. Фасади поділяються на вентильовані та невентильовані. Вентильований фасад має зазор між стіною та оздоблювальним матеріалом (вініловий сайдинг, фасадні панелі), для розміщення теплоізоляційних матеріалів та вільного руху повітря, що видалятиме зайву вологу. Якщо необхідність в утепленні фасаду відсутня, то його можна зробити невентильованим та нанести оздоблювальний матеріал (клінкерна плитка й клінкерна цегла) безпосередньо на стіну. Використання того чи іншого оздоблювального матеріалу багато в чому залежить від матеріалу стін, вподобань власника, бюджету тощо.

Вініловий сайдинг

Матеріал для оздоблення фасаду, виконаний у вигляді окремих панелей з полівінілхлориду (ПВХ), що з’єднуються між собою. Сайдинг надійно захистить будівлю від шкідливого впливу навколишнього середовища та надасть привабливого вигляду екстер’єру будинку.

переглянути

Фасадні панелі

Сучасний облицювальний матеріал, що застосовується в якості декоративної частини навісних вентильованих фасадів. Фасадні панелі нададуть будівлі оригінального й виразного вигляду та здатні витримати досить високий тиск вітру й опадів, захищаючи стіни.

переглянути

Клінкерна цегла

Міцний універсальний та надзвичайно привабливий матеріал для облицювання фасаду будівлі, що допоможе вирішити найбільш сміливі архітектурно-художні завдання. Цегла виготовляється з гранульованої глини (польового шпату, каоліну), яку формують та обпалюють у печі.

переглянути

Клінкерна плитка

Екологічно чистий натуральний оздоблювальний матеріал з тисячолітньою історією. Зовнішня декоративна сторона облицювальної клінкерної плитки вкрита захисною глазур’ю, а її тильна сторона містить невеликі насічки, для надійного схоплювання розчину.

переглянути

Матеріали для фасаду
де купити

Матеріали для фасаду від провідних світових виробників в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника у регіоні відділу продажів компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальну продукцію.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно виконані роботи з монтажу.

Якість із гарантією

Є офіційним представником виробників матеріалів для фасаду в регіоні та надаємо письмову гарантію від заводу-виробника.

Реальний асортимент

Оздоблювальні матеріали на будь-який смак лише від перевірених часом виробників та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Матеріали для фасаду
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу на те, що вказана роздрібна ціна на матеріали для фасаду не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір Вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Фасад та вибір матеріалів для облицювання

Оздоблення фасаду будинку – це неймовірно трудомісткий процес, що вимагає не лише “технічних” знань та навичок, а й творчого підходу. Розглядати його варто комплексно, враховуючи усі особливості. До найвідповідальніших завдань належить вибір фасадних матеріалів, якими, власне, й буде здійснюватися оздоблення.

Сьогодні ринок будматеріалів просто рясніє найрізноманітнішими фасадними матеріалами призначених для облицювання стін. Крім зовнішнього вигляду, вони відрізняються вартістю, розміром, способом кріплення тощо. Обираючи матеріали для оздоблення фасаду, необхідно завчасно підготуватись та врахувати наступні моменти.

  • Вагове навантаження.
  • Реальна здатність вологопоглинання обраного матеріалу.
  • Зовнішній вигляд.
  • Кріплення і монтаж.
  • Довговічність.
  • Практичність.