Композитна черепиця

Композитна черепиця

Композитна черепиця являє собою багатошаровий покрівельний матеріал. Її основою є сталевий оцинкований лист, вкритий кам’яними гранулами. Вони не лише захищають, а й надають їй надзвичайно привабливого та «шляхетного» вигляду.

Композитна черепиця QUEENTILE

Композитна черепиця QUEENTILE (Квінтайл) – найкраще співвідношення ціни та якості на покрівельному ринку України. Має чудовий зовнішній вигляд, відмінну якість та 50-річну гарантію виробника.

переглянути

Композитна черепиця ISOLA

Виготовляється провідним норвезьким виробником покрівельних матеріалів компанією «Isola AS». Висока якість композитної черепиці ISOLA підтверджується повною 30-річною гарантією виробника.

переглянути

Композитна черепиця
де купити

Композитна черепиця від провідних світових виробників QUEENTILE, ISOLA, GERARD, ROSER в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника у регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальні якісні матеріали.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно виконані роботи з монтажу композитної черепиці.

Якість із гарантією

Є офіційним представником виробників композитної черепиці у регіоні та надаємо письмову гарантію від заводу-виробника.

Реальний асортимент

Покрівельний матеріал на будь-який смак лише від перевірених часом виробників та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Композитна черепиця
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна на композитну черепицю не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Що таке композитна черепиця

На будівельному ринку України композитна черепиця є, досить новим, покрівельним матеріалом. Однак, на сьогодні можна з впевненістю стверджувати: майбутнє у неї є. Основою композитної черепиці є металевий лист з високоякісної сталі, вкритий спеціальним покриттям (алюмоцинком), що захищає його від корозії.

Композитній покрівлі властивий, дійсно, чудовий та вишуканий зовнішній вигляд. Завдячує вона цим шару натуральної кам’яної крихти вкритому унікальній, за складом, акриловою глазур’ю. До того ж, зазначений шар захищає черепицю від шкідливого ультрафіолетового впливу, а завдяки глазурі, під час дощу, покрівля краще самоочищається.

Обравши композитну черепицю у якості покрівельного матеріалу для свого житла чи іншої будівлі, Ви протягом десятиріч не хвилюватиметися, щодо її ремонту.

Переваги:

  • дивовижний зовнішній вигляд;
  • стійкість кольору;
  • міцність та довговічність;
  • добре шумопоглинання;
  • надзвичайна легкість.