Цементно-піщана черепиця

Цементно-піщана черепиця

Цементно-піщану черепицю виробляють із суміші кварцового піску, цементу, води та натуральних пігментів. Зовні вона дуже схожа на керамічну черепицю, але більш дешевша.

Цементно-піщана черепиця BENDERS

Цементно-піщана черепиця BENDERS виробляється на провідному шведському сімейному підприємстві та широко представлена в більшій частині Європи.

переглянути

Цементно-піщана черепиця BRAAS

Бетонна черепиця BRAAS від MONIER GROUP – це високоякісний покрівельний матеріал, що завоював довіру споживачів у всьому світі.

переглянути

Цементно-піщана черепиця ONDO

Вироблену в Україні цементно-піщану (бетонну) черепицю ONDO вигідно вирізняє не лише доступна ціна, а й висока якість, що підтверджує 30-річна гарантія виробника.

переглянути

Цементно-піщана черепиця АЛЯСКА

Українська бетонна черепиця АЛЯСКА – це розумне поєднання доступної ціни, гарної якості, привабливого зовнішнього вигляду натуральної покрівлі.

переглянути

Бетонна черепиця
де купити

Цементно-піщана (бетонна) черепиця від провідних світових виробників в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника у регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальні якісні матеріали.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно виконані роботи з монтажу цементно-пісчаної покрівлі.

Якість із гарантією

Є офіційним представником виробників цементно-піщаної черепиці у регіоні та надаємо письмову гарантію від заводу-виробника.

Реальний асортимент

Пропонуємо бетонну черепицю на будь-який смак лише від перевірених часом виробників та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Цементно-піщана черепиця
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна на цементно-піщану черепицю не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Що таке цементно-піщана черепиця

Цементно-піщану або бетонну черепицю виготовляють з кварцового піску та цементу, додаючи воду та спеціальні барвники, що надають можливість отримати різноманітні відтінки. Далі суміш формують, а отриманий виріб, обов’язково, покривається спеціальним засобом для максимального ущільнення поверхні та покращення зовнішнього вигляду. На відміну від керамічної, цементно-піщану черепицю на запікають, а сушать в спеціальній камері протягом доби за температури 60°С. Готовий виріб має більшу надійність та міцність, ніж бетон сам по собі.

Що до переваг даного виду натуральної покрівлі, то серед них слід виділити наступні.

  • Покрівля з цементно-піщаної (бетонної) черепиці відповідає нормам пожежної безпеки, вирізняється міцністю та морозостійкістю.
  • Стійка до ультрафіолетового випромінювання, навантажень та вологи.
  • Відмінні ізоляційні показники, а також стійкість до значних перепадів температури.
  • Покрівля не потребуватиме значних витрат чи часу на обслуговування.
  • У порівнянні з керамічною черепицею, має більш доступну ціну, не поступаючи їй за основними показниками.