Бітумна черепиця KATEPAL

Бітумна черепиця KATEPAL

Фінська бітумна черепиця KATEPAL (Катепал) – покрівельний матеріал беззаперечної якості, що підтверджує 20-річна гарантія виробника.

колекція
Forte

Бітумна черепиця KATEPAL видозміненої унікальної форми традиційних шестигранників. Спеціальне декоративне покриття створює дивовижні переливи малюнка покрівлі. Колекція FORTE для тих, хто шукає свіжості та неповторності.

#ямайка
#сахара
#гавана

колекція
Mansion

Колекція MANSION – двошарова бітумна черепиця нового покоління. Має кращі ізоляційні показники, еластичність та міцність та дозволяє виконувати монтаж навіть у холодну пору року без попереднього підігріву. Вирізняється неповторним шляхетним малюнком, що нагадує покрівлю середньовічних замків.

#арагон
#бран
#довер
#монтре
#альберті
#лоренцо
#паладіо
#санті

колекція
Classic

Колекція CLASSIC є класичною одноколірною колекцією бітумної черепиці з пелюстками шестигранною форми. Лаконічність форми та відтінків будуть до смаку поціновувачам простих архітектурних рішень.

#червоний
#коричневий
#сірий
#чорний
#зелений

колекція
Katrilli

Одношарова бітумна черепиця KATEPAL колекції KATRILLI вирізняється наявністю у малюнку відтінення восьмикутних пелюсток. Завдяки «тіням» покрівля матиме, візуально більш виражений, об’ємний вид.

#осінній червоний
#кора дерева
#зелень мохова
#дюна

колекція
Rocky

Колекція ROCKY вирізняється прямокутною формою пелюсток з нерівномірним затінюванням. Її малюнок вдало імітує глибокий об’єм старовинної дерев’яної дранки, тож покрівля нагадуватиме традиційну гонтову покрівлю північних регіонів Європи.

#теракота
#осінній клен
#блакитна лагуна
#балтика
#тайга
#дюна
#мідний відлив
#чорний
#червоний граніт
#стиглий каштан
#махагон

колекція
Jazzy

Бітумна черепиця KATEPAL колекції JAZZY вирізняється оригінальним малюнком на пелюстках класичної форми. Декоративне покриття черепиці складають пофарбовані та чорні гранули, що, змішуючись, створюють химерний малюнок, що переливатиметься на покрівлі.

#червоний
#коричневий
#сірий
#мідний

колекція
Ambient

Колекція AMBIENT вирізняється прямокутними пелюстками різних форм, що імітують двошарову бітумну черепицю, візуально додаючи покрівлі рельєфності. Складні й неповторні малюнки колекції дозволять відтворити атмосферу Середньовіччя.

#темна охра
#сріблястий корал
#аравійське дерево
#чорне золото
#мускатний горіх

колекція
Foxy

Бітумна черепиця KATEPAL колекції FOXY з ромбовидною формою пелюсток, плавні лінії яких створюють на покрівлі малюнок у вигляді морських хвиль. Відмінний вибір для поціновувачів оригінальних форм та натуральних відтінків.

#чорний
#коричневий
#червоний
#сірий

колекція
KATEPAL 3T

Для колекції KATEPAL 3T характерні пелюстки прямокутної форми з однотонним відтінком, що створюють стильний та лаконічний малюнок на покрівлі. Чудове рішення для поціновувачів мінімалізму й стриманості в дизайні.

#чорний
#коричневий
#червоний

бітумна черепиця KATEPAL
де купити

Купити бітумну черепицю KATEPAL (КАТЕПАЛ) в м. Запоріжжя чи Запорізькій обл. можна у офіційного представника у регіоні компанії «ЄВРОБУД».

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року, отримали величезний досвід, тому надамо професійну консультацію та якісно виконаємо роботи з монтажу згідно ДСТУ.

Якість із гарантією

Є офіційним представником бітумної черепиці KATEPAL (КАТЕПАЛ) у регіоні та надаємо письмову 20-річну гарантію від заводу-виробника.

Повний асортимент

Пропонуємо весь асортимент колекцій черепиці KATEPAL, що зможе задовольнити, навіть, найвибагливішого клієнта.

Ціни «від виробника»

Приємно здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

бітумна черепиця KATEPAL
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна на бітумну черепицю KATEPAL не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір персональної знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Переваги

Бітумна черепиця KATEPAL є високоякісним покриттям з 20-річною гарантією для скатних покрівель будь-яких типів, що не вимагає багато часу й зусиль на монтаж.

Досвід виробника

Виробник, всесвітньовідома фінська компанія «KATEPAL ОУ», працює на ринку з далекого 1949 року, щорічно інвестуючи значні кошти в дослідження й розробку нових технологій для підвищення якості продукції. Бітумна черепиця KATEPAL має усі необхідні сертифікати, відповідаючи, загальноприйнятому в Європі, стандарту EN544.

Якість матеріалів

Бітум для черепиці KATEPAL виготовляють з венесуельської нафти найбільшого світового виробника NYNAS, а в якості грануляту використовується природний мінерал філіт, що видобувають на березі річки в Лапландії. Мінерал вирізняється особливою міцністю та високою опірністю водопоглинанню.

Асортимент

Бітумна черепиця Katepal не лише надійно захищатиме, а й, справді, прикрашатиме будівлю. Різноманіття форм й малюнків колекцій дозволить підібрати необхідний матеріал, що відповідатиме стилю та навколишньому ландшафту.