Бітумна черепиця

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця (м’яка покрівля, гнучка черепиця) виготовляється зі скловолокна, бітуму та кам’яної крихти, належить до сучасних покрівельних матеріалів.

Бітумна черепиця KATEPAL

Бітумна черепиця KATEPAL (Катепал) – покрівельний матеріал, беззаперечної якості, що підтверджують усі необхідні сертифікати та 20-річна гарантія. Виробник, всесвітньовідома фінська компанія «KATEPAL ОУ», працює на ринку з 1949 року.

переглянути

Бітумна черепиця TEGOLA

Черепиця TEGOLA (Тегола) виготовляється провідним європейським виробником TEGOLA Канадезе SpA. Асортимент налічує понад 80 колірних рішень: з базальтовим та мідним покриттям, з покриттям з цинк-титану та золотим напиленням.

переглянути

Бітумна черепиця AQUAIZOL

Черепиця AQUAIZOL (Акваізол) виробляється українським виробником бітумно-полімерних покрівельних матеріалів з 2003 року. Вигідно вирізняється гарним співвідношенням ціни та якості, а також різноманітністю унікальних колірних рішень.

переглянути

Бітумна черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ (SHINGLAS)

Російська бітумна черепиця ТЕХНОНІКОЛЬ (SHINGLAS, Шинглас) підкреслить архітектурний стиль та індивідуальність будь-якої будівлі. В залежності від серії, виробник надає гарантію від 10 до 60 років.

переглянути

Бітумна черепиця
де купити

Бітумна черепиця від провідних світових виробників в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника у регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальні якісні матеріали.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року, отримали величезний досвід, тому надамо професійну консультацію та якісно виконаємо роботи з монтажу.

Якість із гарантією

Є офіційним представником виробників бітумної черепиці у регіоні та надаємо письмову гарантію від заводу-виробника.

Реальний асортимент

Покрівля на будь-який смак лише від перевірених часом виробників та у найкоротший термін зі складу.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Бітумна черепиця
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна на бітумну черепицю не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір вашої знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Переваги

Завдяки своїм фізичними властивостями й тривалому терміну експлуатації, бітумна черепиця чудово підійде у якості покрівельного матеріалу для регіонів зі складними кліматичними умовами та для дахів складної конструкції.

  • Доступна ціна.
  • 100% водонепроникність.
  • Довговічність.
  • Мала вага.
  • Ідеальне шумопоглинання.

Як вибрати

Що ж до того, як правильно вибрати бітумну черепицю, то радимо ставитись відповідально не лише до вибору самого матеріалу, а й до вибору супутніх матеріалів та постачальника.

Звертайте увагу на деталі

Порівнюйте комерційні пропозиції продавців уважно, порівнюючи кожну позицію. Розповсюджені випадки, коли продавець, навмисно занижує ціну на покрівельне покриття аби привернути увагу покупця. При цьому, ціни на супутні комплектуючі значно завищує або взагалі не включає до підсумкового рахунку частину аксесуарів, необхідних для монтажу покриття.

Якість супутніх матеріалів повинна відповідати якості черепиці

Звертайте увагу не лише на бітумну черепицю, а й на супутні матеріали, що будуть використанні для її укладання. Трапляються випадки, коли для бітумної черепиці з гарантією виробника 15-25 років пропонують карнизні або торцеві планки зі сталі з гарантією на покриття всього 1-2 роки.

Інший приклад, недобросовісні постачальники в якості основи під черепицю пропонують плити OSB низької якості. Знижуючи, таким чином, ціну та привертаючи увагу потенційного покупця. Але, в подальшому, така економія призведе, до передчасного руйнування основи покрівельного покриття. Пам’ятайте, що для покрівлі з бітумної черепиці потрібно використовувати лише вологостійкі плити OSB-3, правильно розрахувавши їх товщину.