Бітумна черепиця AQUAIZOL

Бітумна черепиця AQUAIZOL

Бітумна черепиця AQUAIZOL (Акваізол) вітчизняного виробництва вигідно вирізняється гарним співвідношенням ціни та якості, а також різноманітністю відтінків.

колекція
Акцент

Бітумна черепиця AQUAIZOL з колекції АКЦЕНТ вирізняється прямокутною формою пелюсток різного розміру. Такий малюнок імітує традиційну гонтову покрівлю північних регіонів Європи.

#стиглий гранат
#червона ЕКО
#кедровий
#синай
#марокко
#віскі
#мехіко
#гірський каньйон
#коричнева ЕКО
#персія
#гарячий шоколад
#графіт
#маренго
#мохіто

колекція
Мозаїка

Колекція МОЗАЇКА бітумної черепиці AQUAIZOL має класичну шестигранну форму пелюсток та величезне різноманіття кольорових рішень.

#червоний мак
#червона МІКС
#червона ЕКО
#вогняна лава
#теплий віск
#альпійський луг
#зелена МІКС
#зелена ЕКО
#гірський каньйон
#коричнева МІКС
#коричнева ЕКО
#секвоя
#брауні
#моріон
#гавайський пісок
#сахара
#кориця

бітумна черепиця AQUAIZOL
де купити

Купити бітумну черепицю AQUAIZOL (АКВАІЗОЛ) в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. можна у офіційного представника у регіоні компанії «ЄВРОБУД».

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року, отримали величезний досвід, тому надамо професійну консультацію та якісно виконаємо роботи з монтажу згідно ДСТУ.

Якість із гарантією

Є офіційним представником бітумної черепиці AQUAIZOL (АКВАІЗОЛ) у регіоні та надаємо гарантію від заводу-виробника.

Повний асортимент

Пропонуємо весь асортимент колекцій черепиці AQUAIZOL, щоб задовольнити, навіть, найвибагливішого клієнта.

Ціни «від виробника»

Приємно здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

бітумна черепиця AQUAIZOL
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу, на те що вказана роздрібна ціна на бітумну черепицю AQUAIZOL не є остаточною. Існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір персональної знижки, Ви можете зв’язавшись з нами.

Про AQUAIZOL

Бітумна черепиця AQUAIZOL (АКВАІЗОЛ) виготовляється провідним українським виробником бітумно-полімерних покрівельних матеріалів з 2003 року, утримуючи міцні позиції на українському будівельному ринку.

Підприємство першим з українських виробників перейшло на випуск покрівельних матеріалів з підвищеними характеристиками та базальтовим захисним посипанням. Це дозволило збільшити гарантійний термін служби мембран з 10-15 до 15-20 років.

Продукція AQUAIZOL сертифікована в Державній системі сертифікації УкрСЕПРО, відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.7-101-2000 (ГОСТ 30547-97), пройшла європейську сертифікацію та вироблена у відповідності до європейських нормам, що засвідчує сертифікат СЕ.