Безрамне скління

Безрамне скління

Використання розсувних світлопроникних конструкцій надає змогу позбутися перегородок та рам, що візуально розширить простір, покращить огляд та збільшить кількість природного світла в приміщенні.

Безрамне скління
Види систем

Безрамне скління – найкраще рішення для тих, хто надає перевагу максимально відкритому простору, не захаращеного рамами, властивих «класичному» варіанту оформлення віконних прорізів. Безрамний варіант рекомендований для скління балкона, лоджії, тераси, веранди, альтанки, а також створення перегородок в офісі або торговому центрі.

Поворотно-складні системи

Вид безрамного скління в якому стулки, у закритому положенні, складаються «книжкою» до однієї зі стін. Рух стулок відбувається на обидвох напрямних, але уся вага скла припадає на нижню. Складні системи використовують, у випадку неможливості надійно закріпитися вгорі.

переглянути

Підвісні системи

У підвісних системах для безрамного скління світлопрозорі конструкції закріплюються зверху. Це надає змогу позбутися порогів чи інших перешкод у проході та повністю розсунути перегородки, тобто, взагалі позбутися будь-яких кордонів між приміщеннями.

переглянути

Розсувні системи

Безрамне скління з паралельним зміщенням декількох стулок на окремих рейкових напрямних. У закритому положенні стулки розміщуються одна за одною, утворюючи скляний пакет на одній зі сторін системи. Використання розсувних систем надає змогу відкрити до 80% прорізу або проходу.

переглянути

Гільйотинні системи

Гільйотинні системи – практичний та респектабельний спосіб огородження відкритих приміщень ресторану, тераси, веранди або балкону. Скляні панелі пересуваються в прорізах вертикально, а висота регулюється автоматично, за допомоги вбудованого електроприводу.

переглянути

Безрамне скління
Переваги

  • Оригінальний та респектабельний зовнішній вигляд.
  • Простота та зручність в догляді.
  • Максимальна кількість природного світла в приміщенні.
  • Зрушувати стулки розсувних світлопроникних конструкцій можна як частково, так і повністю.
  • Створює відчуття відкритого простору.

Безрамне скління
Застосування

  • Скління альтанки, веранди, тераси або Зимового саду.
  • Прозорі перегородки у кафе, ресторані, торговому центрі або офісному центрі.
  • Скління балкона та лоджії.
  • Прозорі огорожі навколо басейнів.
  • Скління спортзалу, фітнес-центру.

Системи для безрамного скління
де купити

Безрамне скління в м. Запоріжжя та Запорізькій обл. у офіційного представника систем «PanoramGlass» в регіоні компанії «ЄВРОБУД». Звертайтеся, якщо бажаєте купити оригінальну продукцію з гарантією.

Досвід та стабільність

Працюючи з 2005 року отримали величезний досвід, що гарантує професійну консультацію та якісно, згідно ДСТУ, виконані роботи з безрамного скління.

Якість із гарантією

Є офіційним представником заводу-виробника «PanoramGlass» в регіоні та надаємо письмову гарантію.

Реальний асортимент

Системи безрамного скління найрізноманітніших конфігурацій та будь-якого кольору (RAL) у найкоротший термін.

Ціни «від виробника»

Здивуємо низькими цінами. Співпрацюємо з приватними клієнтами, будівельними й торговими організаціями.

Безрамне скління
ціна та знижки

Звертаємо Вашу увагу на те, що існує дуже гнучка система знижок (від 5% до 40%). Дізнатися точну ціну, враховуючи розмір Вашої знижки та конфігурацію розсувної системи, Ви можете зв’язавшись з нами. Ми прорахуємо варіант ваших вікон в найкоротші строки. Послуга абсолютно БЕЗКОШТОВНА й ні до чого Вас не зобов’язує.

порахувати систему